Webinar

Czy abonament na content video ma sens?

Kiedy?

Środa,
22 listopada, 11:33

Ile potrwa?

60 minut

Opis

Content video już od dłuższego czasu wiedzie prym wśród najpopularniejszych i najskuteczniejszych formatów w reklamie i marketingu. Dlatego w swoich strategiach wykorzystują go zarówno małe, jak i duże brandy i e-commerce'y.

A jak jest u Ciebie?

Wiemy, że dobre video robi robotę, ale wiemy też jak dużo nakładu i czasu wymaga. Rynek podpowiada coraz więcej opcji, m.in. abonament na content video... Tylko, czy to ma sens?

Czego się dowiesz?

Podczas webinaru z Karolem spróbujemy znaleźć odpowiedzi na pytania i rozwiązania dla problemów, które dotyczą video marketingu, w tym:

ai w sklepie ebook_2_w

Będziesz z nami online?
Odbierzesz prezent!

Wszystkie osoby uczestniczące w webinarze otrzymają e-book o AI w e-commerce wraz z przydatnymi wskazówkami tworzenia komend dla CzatGPT.

Sembot Sp. z o.o.
ul. Juliusza Słowackiego 24/1101,
35-060 Rzeszów

© 2023 Ecommerce.pl

Karol Filek

Jeszcze 10 lat temu Karol był nerdem, a kiedy trzeba było przyjść na galowo zakładał t-shirt z klawiaturą. Dzisiaj mówi, że jest z tego dumny, bo to właśnie pasja do technologii niespodziewanie wprowadziła go w branżę video, w której sukcesywnie od 8 lat rozwija filmcloud, czyli dom produkcyjny który staje się działem video na abonament lub projektowo dla swoich Klientów. Współpracował m. in. z takimi markami jak CD PROJEKT RED, NVIDIA, Morele, InPost, Microsoft, czy ESL.