Webinar

Cybersecurity w e-commerce,

czyli jak mieć bezpieczny sklep

Kiedy?

Środa,
13 grudnia 11:33

Ile potrwa?

60 minut

Opis

Prowadząc sklep internetowy myślisz o wszystkim: pozyskanie klienta, utrzymanie klienta, UX, feed produktowy, marketing, SEO, zdjęcia, współprace, promocje, magazyn, wysyłka... a co z bezpieczeństwem?

Czy wiesz jak zapewnić bezpieczeństwo w swoim sklepie? Czy umiesz zabezpieczyć się przed niebezpiecznymi atakami i wiesz, co zrobić, żeby Twoi klienci nie ponieśli konsekwencji niebezpiecznych działań osób trzecich? Jeśli nie jesteś w stanie bez wahania odpowiedzieć TAK, to znak, że przyda Ci się trochę wiedzy od naszego eksperta – Kamila Porembińskiego!

ai w sklepie ebook_2_w

Będziesz z nami online?
Odbierzesz prezent!

Wszystkie osoby uczestniczące w webinarze otrzymają e-book o AI w e-commerce wraz z przydatnymi wskazówkami tworzenia komend dla CzatGPT.

Sembot Sp. z o.o.
ul. Juliusza Słowackiego 24/1101,
35-060 Rzeszów

© 2023 Ecommerce.pl

Kamil Porembiński

Kamil zajmuje się szeroko pojętym Marketing Technology. Od ponad 15 lat pomaga firmom, start-upom oraz freelancerom w informatyzacji, zwiększeniu dostarczalności kampanii mailowych, polepszaniu dostępności stron internetowych oraz ich bezpieczeństwa. Tworzy dedykowane i szyte na miarę rozwiązania chmurowe, które usprawniają i ulepszają produkty i projekty rozwijane przez jego klientów. Prowadzi kompleksowe szkolenia oraz świadczy konsulting. Tłumaczy IT na prosty i przyjemny język. Jest dostępny dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy z zakresu szeroko rozumianego IT.