Webinar

Sklep gotowy na Black Friday?

Tych błędów możesz uniknąć

Kiedy?

Środa,
15 listopada, 11:33

Ile potrwa?

60 minut

Błażej Cybowski

Opis:

Na myśl o Black Friday zacierasz rączki, bo wyobrażasz sobie tysiące spływających zamówień? 😎

Masz świetną ofertę, dawno temu uruchomioną kampanię, gotowe mailingi i paczki, które tylko czekają, żeby wyjść w świat i ustawić Cię na ładnych parę miesięcy, ale... w kluczowym momencie wszystko wy...wala się w kosmos i zamiast zliczać zamówienia reanimujesz swój sklep, tracąc tony pieniędzy w nagorętszym zakupowo okresie roku? 😩

Widzisz... Black Friday może stać się koszmarem, jeśli zignorujesz IT. Nieodpowiednia ochrona, zbyt duży ruch na stronie, brak kopii zapasowych, mailing w spamie, to tylko część problemów. Aby uniknąć strat, musisz zrozumieć, jak technologia wpływa na Twoją działalność.

Bo brak uwagi wobec aspektów technologicznych to prosta droga do kryzysu! 🆘

Na szczęście zostało jeszcze trochę czasu, by przed najbardziej kluczowym okresem w roku zadbać o wszystkie aspekty, które zapewnią Twojemu sklepowi bezpieczeństwo i sprawne funkcjonowanie.

Wraz z Kamilem Porembińskim zapraszamy Cię na darmowy webinar dotyczący technologii w Twoim e-commerce.

ai w sklepie ebook_2_w

Będziesz z nami online?
Odbierzesz prezent!

Wszystkie osoby uczestniczące w webinarze otrzymają e-book o AI w e-commerce wraz z przydatnymi wskazówkami tworzenia komend dla CzatGPT.

Sembot Sp. z o.o.
ul. Juliusza Słowackiego 24/1101,
35-060 Rzeszów

© 2023 Ecommerce.pl

Kamil Porembiński

Kamil zajmuje się szeroko pojętym Marketing Technology. Od ponad 15 lat pomaga firmom, start-upom oraz freelancerom w informatyzacji, zwiększeniu dostarczalności kampanii mailowych, polepszaniu dostępności stron internetowych oraz ich bezpieczeństwa. Tworzy dedykowane i szyte na miarę rozwiązania chmurowe, które usprawniają i ulepszają produkty i projekty rozwijane przez jego klientów. Prowadzi kompleksowe szkolenia oraz świadczy konsulting. Tłumaczy IT na prosty i przyjemny język. Jest dostępny dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy z zakresu szeroko rozumianego IT.