Sprawdź jak zmieni się sklep po inwestycji 100 000 zł w marketing i optymalizację

Rozwijamy sklepy internetowe w konwencji Reality Show! Eksperci z agencja.com zajmą się wszystkimi aspektami związanymi ze wzrostem sprzedaży sklepu uczestnika Programu. Zobacz jak im pójdzie!

Jedyne tego rodzaju wydarzenie na polskiej scenie e-commerce!

Prowadzisz albo zarządzasz sklepem internetowym i chcesz wziąć udział w Programie?

Jak to działa?

Na rozwinięcie sklepu przeznaczamy do 100 000zł w pracy ekspertów oraz budżecie reklamowym niezbędnym do osiągnięcia ustalonych celów. Do tego dochodzą bonusy od naszych Partnerów

Co znajdziesz w Programie?

Kto za to odpowiada?

Eksperci z Agencja.com - ultra skuteczne połączenie: strategii, UX/UI, performance marketingu w połączeniu z autorskimi narzędziami, które wykorzystujemy w codziennej pracy jak np. SEMBOT Product Ads Suite czy Centeo.

Jako grupa spółek mamy doświadczenie w kompleksowym wsparciu w obszarze web developmentu i optymalizacji witryny sklepu na każdym etapie ścieżki użytkownika.

Bartosz Ferenc

CEO Agencja.com | Sembot.com | mdc.pl

Wizjoner i seryjny przedsiębiorca. Właściciel m.in. AGENCJA.COM - agencji zajmującej się kompleksowym wsparciem dla e-commerce oraz Sembot.com, firmy zajmującej się wykorzystaniem automatyzacji w prowadzeniu kampanii performance.

Współwłaściciel jednego z największych sklepów internetowych z materacami – „Materace dla Ciebie”, który generuje przychód na poziomie 20 milionów złotych. Inicjator społeczności founders.pl i ecommerce.pl, które stanowią dla właścicieli i osób związanych z e-biznesem przestrzeń do zdobywania wartościowych kontaktów i wymiany doświadczeń.

Michał Zieliński

COO
sembot.com

Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu działami sprzedaży oraz account managementu na 14 rynkach europejskich w m.in. w Criteo i Kelkoo. Start-upowiec, mentor, manager operacyjny z silnym focusem na relacje międzyludzkie, planowanie i zarządzanie strategiczne.

Krzysztof Stola

CEO Blueowl.pl
| WLDevs.com

Właściciel software house’ów BlueOwl oraz WLDevs.com, Wykładowca uczelni wyższych i prelegent wielu konferencji. Ekspert w dziedzinie web dev dla e-commerce, orędownik metody Design Thinking, specjalista od UX/UI Design.

Błażej Cybowski

Head of marketing Agencja.com

Z marketingiem związany od 2001 roku. Ponad 10-letnie doświadczenie w e-commerce, współtworzył i zarządzał kilkunastoma markami. Odpowiedzialny za zdobycie blisko 40 milionów złotych dofinansowania w przedsięwzięciach innowacyjnych na skalę Europy i Polski. W agencja.com zajmuje się strategicznym doradztwem marketingowym.

Marcin Bogdański

Head of Performance Team Agencja.com | Sembot.com

15 lat doświadczenia w digital marketingu dla e-commerce i nie tylko. Ekspert analityki i kampanii performance w Google Ads.

Co zrobimy dla uczestników Programu?

Przeanalizujemy konkurencję

Zoptymalizujemy ścieżkę zakupową

Poprawimy architekturę, szybkość i ux serwisu

Zrobimy dobre zdjęcia, content i opisy produktów

Wybierzemy właściwe produkty do reklamy płatnej

Dobierzemy odpowiednie kanały reklamowe

Wyznaczymy wskaźniki mierzące skuteczność

Zbudujemy profesjonalne kampanie

Zadbamy o komunikację i marketing automation

Wdrożymy proces ciągłej optymalizacji

Poprawimy pozainternetowe czynniki wpływające na sprzedaż

Opublikujemy wszystkie dane pozwalające ocenić skuteczność działań

➔ Po zakończeniu, uczestnicy Programu stają się właścicielami wszystkich prac, które zostały zrealizowane

Jeśli Twój biznes spełnia nasze kryteria, a propozycja udziału w Programie jest dla Ciebie atrakcyjna - to zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego:

PREMIERA JUŻ WKRÓTCE!

Interesuje Cię Program? Zapisz się do listy oczekujących, a poinformujemy Cię o premierze.