Reels, live czy stories – jak skutecznie sprzedawać za pomocą video?

Formaty video szturmem podbijają platformy społecznościowe i stają się kluczowym elementem promocji marek i produktów. Jak sprawdzają się w e-commerce? Czy naprawdę są skuteczne? Który rodzaj – reels, live, stoies – wybrać i kiedy? O tym porozmawiamy z prelegentami Ecommerce.pl Event: Agatą Koman, ekspertką video marketingu, Tomkiem Grande, współwłaścicielem legendarnego brandu Diamante Wear i Oskarem Lipińskim, współwłaścicielem i dyrektorem e-commerce, lidera w branży fashion–torebki skórzane, marki Daag.

Dołącz do webinaru

28 września, czwartek 11:33

czy chcESZ:

Posłuchać o tym, co charakteryzuje skuteczny videomarketing i czy warto planować działania video w 2024 roku?

Dowiedzieć się, które formaty popularne w mediach społecznościowych sprzedają najlepiej i kiedy?

Poznać ciekawe doświadczenia w video marketingu sklepów internetowych Diamante Wear i Daag?

Jeśli tak,
DOŁĄCZ DO webinarU!

Widzimy się na żywo na platformie Ecommerce.pl!

28 września, czwartek 11:33

dla kogo jest ten
webinar

Właścicieli i pracowników e-commerce

Osób, które chcą założyć sklep internetowy

Managerów e-commerce oraz marketerów

Osób chcących rozwijać markę osobistą

Z kim porozmawiamy?

Agata
Koman

Pokazuje firmom jakie możliwości zaistnienia w świadomości klienta daje video marketing. Wyszkoliła 42 twórców video, wygenerowała 3,3 mln zł na kursach online. Już 17 października na Ecommerce.pl Event pogłębi temat video marketingu i opowie o tym jak tworzyć pionowe video dla e-commerce, by sprzedawać więcej!

Tomek
Grande

Ponad 17 lat w branży fashion. Współtworzy DIAMANTE, jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek polskich marek z kategorii streetwear i hip-hop. W sprzedaży nie boi się wykorzystywać relacji live, jak ocenia ich skuteczność? Prelegent Ecommerce.pl Event, 17 października w Warszawie opowie o swoich najskuteczniejszych  działaniach w e-commerce.

Oskar
Lipiński

Współwłaściciel i dyrektor e-commerce Daag, najszybciej rozwijającej się marki fashion w kategorii torebki skórzane w Polsce. Jego unikatowe podejście do budowania customer experience opartego na relacjach, czyni z Daag lidera, nie tylko w segmencie fashion. O swoich najskuteczniejszych  działaniach opowie także na ecommerce.pl Event.

Prowadzący

Marcin Majzner

W e-commerce od prawie dwudziestu lat. Przeszedł przez wszystkie etapy prowadzenia biznesu online, ze sprzedażą przez marketplace’y włącznie. Zbudował najpopularniejszą platformę do budowania sklepów koszulkowych: CupSell.pl. Właścicielem marki surferskiej Suncho Family, konsultant biznesowy. Obecnie pomaga polskim ecommerce’om tworząc społeczność Ecommerce.pl.

Projekt-bez-nazwy-5.png

Będziesz z nami online? Odbierzesz prezent!

Wszystkie osoby uczestniczące w webinarze otrzymają e-book o AI w e-commerce wraz z przydatnymi wskazówkami tworzenia komend dla CzatGPT.

28 września, 11:33

Zarezerwuj miejsce